Mentoring na remote

Abyste se po státnicích lépe chytli, máme pro vás mentory a mentorky. Ve středu 7.4.2021 od 14:00 hod.  Seznamte se s Marií.                   

Už jste měli šanci si vyzkoušet kariérní mentoring? Dobrovolně se pravidelně potkávat s člověkem z praxe, o něco starším než vy, který má co předat a sdělit? Mentoring je forma trávení volného času, váš "commitment", že chcete nasávat a ptát se. Podívat se do firmy, podívat se pod ruce někomu, kdo studoval něco, co vám je blízkého.

Na pražském Matfyzu je k dispozici šest mentorů, absolventů informatiky a matematiky, kteří jsou ochotni dobrovolně ve svém volnu trávit čas se studenty, kteří teprve hledají svojí cestu.

O nich samotných a nastavení mentoringu se dozvíte ve středu 7. dubna 2021 od 14:00 hod. Pozvali jsme i Máňu, Marii Píchovou, nyní software inženýrku u Microsoft, která ráda ve svém volnu leze po horách, jinak fandí .NETím technologiím.

Stačí poslat přihlášku a udělat si čas na zoom.

Mentoring na remote

Zpět na přehled novinek

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

2047+

zapojených uchazečů

1858+

zaměstnavatelů

2356+

vědeckých pozic

16+

let zkušeností

TOPlist