Učitel/ka matematiky a fyziky, ZŠ Svitavy

Lokalita

Svitavy, T.G. Masaryka 27

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika matematika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Základní škola Svitavy, T. G. Masaryka 27 (fakultní pracoviště Ped. fakulty UHK) hledá učitele všeobecně vzdělávacích předmětů na druhém stupni v předmětech matematika a fyzika.

Rádi mezi sebe přijmeme i absolventa, který by rád získal zkušenosti na škole, která se dynamicky rozvíjí a otevřeně reaguje na vzdělávací výzvy současnosti i budoucnosti.

www.zstgm.svitavy.cz

Požadované vzdělání

Mgr

Adresa

Kontakt

731 463 782