Junior projekt manager

Lokalita

ČVUT

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Katedra počítačů Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze přijme pracovníka/-ci na pozici: Junior projekt manager.

Pracovní náplň: evidence současného i plánovaného čerpání prostředků na grantech a zahraničních projektech vytváření přehledů čerpání grantů a zahraničních projektů zadávaní objednávek z grantů a zahraničních projektů na základě požadavků ostatních pracovníků archivace smluvních dokumentů ke grantům evidence a zpracování došlé fakturace archivace účetních dokladů shromažďovaní a odesílaní návrhů projektů, závěrečných a průběžných zpráv spisovou službou plnění pokynů vedoucího katedry a tajemníka pro věci finanční podpora při přípravě grantů

Požadavky

SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou/VŠ vzdělání znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem) flexibilita a pozitivní přístup k práci uživatelská znalost práce s Google Docs schopnost týmové spolupráce a schopnost samostatného řešení problémů týmová sounáležitost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost ochota učit se novým věcem a neustále se rozvíjet

Další informace

neobyčejnou a zajímavou práci v dynamickém a velmi netradičním kolektivu mladých, motivovaných a inspirujících osobností zázemí velké a stabilní instituce prostor pro osobní a kariérní rozvoj atraktivní místo výkonu práce v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností pracovní smlouvu na plný úvazek pracovní smlouvu na dobu neurčitu s tři měsíční zkušební lhůtou nástup ihned nebo dle dohody odpovídající mzdové ohodnocení v souladu s Vnitřním mzdovým předpisem ČVUT stravenky 6 týdnů dovolené

Zasílejte prosím životopisy v českém nebo v anglickém jazyce.