BI analytik junior

Lokalita

Praha 4, Na Pankráci 123

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 69 dní

Obory
fyzika informatika matematika
video placeholder

Popis pozice

MÁTE RÁDI DATA? • A co takhle moře, nebo spíše oceán dat? • MÁTE UŽ V BI ANALÝZE ZKUŠENOSTI, nebo JSTE TEPRVE NA ZAČÁTKU? • Zkušeným plavcům v datovém oceánu nabídneme prostor a vybavení, aby se mohli realizovat. • Pro úplné juniory, kteří znají základy SQL, máme připravený systém zaškolení a ochotné kolegy.

KDO JSME? • Datový sklad (DWH) STAVÍ JEDNOTNOU DATOVOU ZÁKLADNU nad miliardami záznamů z primárních systémů. Jeho úkolem je zajistit, aby všechna data byla na jednom místě v jednotné logice připravena pro uživatele napříč společností. • DWH má několik týmů a jasně vymezené role: analytici o datech přemýšlí, dokumentují, tvoří zadání pro vývojáře a testují. Vývojáři programují. Reportéři nad čistými daty staví reporty. Vše je řízeno projektovým řízením: úkoly se zadávají v splnitelném rozsahu s rozumnými deadliny .

Požadavky

KOHO HLEDÁME? Do týmu BI ANALÝZY A ROZVOJ DWH hledáme analytika, jehož úkolem bude zejména: • pochopení datové potřeby businessu za pomoci hlavního analytika, základní orientace v businessu pojišťovny, • integrace dat (z analytického pohledu) do jednotlivých vrstev datového skladu, • zpracování funkčního zadání pro vývojáře a následná komunikace s vývojem, • testování vyvinutého řešení nad daty, • analýza a řešení provozních problémů a incidentů.

CO JE K PRÁCI POTŘEBA? • VŠ vzdělání (technické/ekonomické preferováno). • Logické a analytické myšlení • Znalost SQL (JOIN, GROUP BY, WHERE) • Pečlivost a zaměření na detail • Proaktivita a komunikační dovednosti: schopnost získat, pochopit, strukturovat a předat informace • Schopnost se stále učit a zvládat vysoké pracovní tempo • Orientace v pojišťovnictví výhodou

Další informace

JAK JE TO SE ZAPRACOVÁNÍM? • Nového kolegu či novou kolegyni zaškolí expertní člen týmu a je pro něj připravena systematická podpora formou konzultací a školení. • Zkušený člověk se v novém prostředí zorientuje rychleji, pro juniora část zaškolování přizpůsobíme jeho tempu, následná podpora hlavních analytiků bude dlouhodobá (rok, maximálně dva:)) . • Velkou část předávání zvládneme online, ale pokud je to možné, preferujeme osobní kontakt.

CO NABÍZÍ GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA? • Zázemí nejstarší a největší pojišťovny v ČR a mezinárodní skupiny Generali • Prostor pro kariérní rozvoj • Flexibilní pracovní dobu a využití home office (dle potřeby, resp. nutnosti) • Bohatý systém benefitů (ročně 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, 2 dny na dobrovolnictví, flexibilní pracovní dobu, Cafeterii, multisportku, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty GČP a partnerů...) • Pracoviště: Praha 4 – Pankrác (resp. Home-office) • Nástup: dohodou Zaujala Vás tato volná pozice? Chcete na ní být právě Vy? Prosím, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

PROČ KOLEGOVÉ PRACUJÍ NA TÉTO POZICI? • „Pracuji tu, protože mě to baví, učím se nové věci a práce mě nutí přemýšlet.“ • „Vidím za sebou odvedenou práci, kterou využijí kolegové z ostatních oddělení. Cítím se být užitečná.“ • „Máme bezvadný tým, kolegové jsou ochotní, do práce se těším.“ • Velkým benefitem je mentoring juniorů, který zahrnuje zaškolení expertním členem týmu a systematickou podporu formou konzultací a školení.

Adresa

Na Pankráci 123
Praha 4
0

Kontakt

605254474

Zobrazit detail této firmy