Technik specialista - junior

Lokalita

Třebohostická 987/5, Praha 10 - Strašnice, 100 00

Typ nabídky

DPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 212 dní

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

TTC MARCONI s.r.o

video placeholder

Popis pozice

Staň se součástí týmu týmu technických specialistů v TTC Marconi. Můžeš se zaměřovat např. na jeden z odborných směrů naší společnosti – dispečerské řešení založené na hlasové komunikaci prostřednictvím všech možných hlasových sítí, integrační nadstavba nad systémy fyzické bezpečnosti zajištující vhodné navazující kroky ostrahy či obsluhy ve spojení i s bezpečností kybernetickou, a standardní switching&routing či samotná hlasová komunikace. K tomu budeš potřebovat si postupně osvojit vlastnosti jednotlivých řešení a technologií a postupně rozvíjet své znalosti v dané oblasti. V průběhu brigády při škole, případně v první fázi po nástupu po absolvování VŠ, se budeš na projektech podílet dílčím způsobem se zaměřením na osobní rozvoj. Po přechodu do plného zapojení na plný úvazek, tedy na navazující pozici Technik specialista ICT v konkrétním zaměření, již pak budeš plnohodnotným členem týmu.

Na této pozici budeš: Tvořit technická řešení pro zákaznické projekty Pracovat jak s produkty z vlastního vývoje firmy, tak i od globálních dodavatelů Podílet se na českých i zahraničních projektech (Rusko, Ukrajina, Slovensko, Německo, Bulharsko, Polsko) Rozpracovávat low level design na základě high level designu

Požadavky

VŠ vzdělání technického směru (ukončený 2. ročník) Nadšení do moderních technologií a vymýšlení inovativních řešení Schopnost pracovat v týmu Samostatnost, schopnost kritického myšlení a chuť učit se nové věci Mít možnost pracovat alespoň tři dny v týdnu

Adresa

Třebohostická 987/5
Praha 10
0

Kontakt

+420 702 298 015

Zobrazit detail této firmy