Vývojář SW a FW

Lokalita

Třebohostická 987/5, 100 00 Praha 10 – Strašnice

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 212 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

TTC MARCONI s.r.o

video placeholder

Popis pozice

Na této pozici budete:

  • Vyvíjet SW/FW embedded systémů pro telekomunikační techniku, energetiku a drážní sektor
  • Navrhovat nová programová řešení a spolupracovat při jejich testování
  • Implementovat / programovat jednotlivé FW/SW komponenty

Požadavky

  • Praktické zkušenosti s programováním v jazyce C (případně C++)
  • Programovat pro Linux OS a zkušenost se skriptováním
  • Přehled o komunikačních protokolech (Ethernet, TCP/IP…)
  • VŠ vzdělání v oblasti telekomunikací, elektroniky nebo IT; v případě SŠ vzdělání zkušenost s vývojem SW/FW
  • Znalost AJ na úrovni schopnosti číst odbornou dokumentaci
  • Aktivní přístup k zadaným úkolům, analytické a inovátorské myšlení

Další informace

TTC MARCONI působí od roku 1993 na evropských telekomunikačních trzích jako systémový integrátor a významný dodavatel komunikačních sítí nové generace zejména pro oblasti energetiky, telekomunikací, dopravy, veřejné správy, obrany a bezpečnosti. Hlavní zastoupení prostřednictvím poboček má TTC MARCONI na Slovensku, na Ukrajině a v Rusku. Svým zákazníkům, mezi něž patří zejména velké a střední podniky, státní správa a samospráva a telekomunikační operátoři, poskytujeme širokopásmová multiservisní řešení navržená na míru, plně přizpůsobená potřebám různých odvětví. Naše aktivity zahrnují komplexní sortiment komerčních a technických služeb spojených s prodejem, instalací, provozem a bezpečností. Využíváme přitom bohatých zkušeností, které TTC MARCONI získalo během více než čtvrtstoletí působení na trhu. Díky příslušnosti TTC MARCONI k holdingu TTC těží naši zákazníci ze synergií s dalšími ICT společnostmi ve skupině, zejména pak ze spolupráce se specialisty ze společnosti TTC TELEKOMUNIKACE, která je držitelem osvědčení Ministerstva obrany ČR, osvědčení NBÚ pro stupeň utajení TAJNÉ a osvědčení NATO.

Adresa

Třebohostická 987/5
Praha 10
0

Zobrazit detail této firmy