SOFTWARE VÝVOJÁŘ V C PRO ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 23 dní

Obory
informatika technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Vyvíjíme hardwarové i softwarové platformy, které pak používáme v řadě našich produktů. K týmu jedné ze softwarových platforem s využitím mikrokontrolérů od ST Microelectronics (řady STM32F4 a STM32L4) hledáme kolegyně i kolegy ke spolupráci na vývoji softwaru pro zdravotnické přístroje v oblastech estetické medicíny, fyzioterapie a kardiologie.

Čemu se u nás můžete věnovat:

Programování ST Mikrokontrolérů. Práce v agilně řízeném vývojovém týmu se střídáním pozic v týmu. Lze si vyzkoušet návrh, vývoj, implementaci, verifikaci, review i podporu nasazení a používání svého řešení. Pomůžete nám řešit výzvy současného světa.

Požadavky

Očekáváme od Vás:

SŠ / VŠ vzdělání, touhu se dále učit a spolupracovat na vývoji bezpečného software zdravotnických přístrojů.

Pro zajímavost:

Nástroje si připravujeme v C#, občas Pythonu nebo Qt. Používáme GIT. Continuous integration si zajišťujeme pomocí TeamCity. Pro řízení vývoje software používáme codeBeamer. Jako pracovní měřidla používáme např. logické analyzátory, případně osciloskopy. Testy spouštíme přímo na hardwaru, výsledky nám přijdou do codeBeameru.

Že něco z toho zatím neznáte? Nevadí, ani my jsme to neznali, než jsme to zkusili, a nakonec ovládli.

Uvítáme i lidi, kteří krom softwaru rádi zabrousí do modelařiny nebo hardwaru.

Tak jukněte ještě na naši firemní kulturu, jestli Vám bude vyhovovat, a dejte nám o sobě vědět.

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout:

Být u zrodu nových technologií pro medicínu. Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu. Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space). Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí. Růst ve stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií. Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů. Flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass. Systém zaměstnaneckých benefitů. Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu. Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

Leona Lacová

Zobrazit detail této firmy