Inženýr (Support&Improvement) pro zdravotnické přístroje

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 14 dní

Obory
informatika technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Pro vývojové oddělení, které se věnuje inovacím vyvíjených a vyráběných zdravotnických přístrojů, hledáme nového kolegu, který se orientuje v technických oborech.

V naší práci se snažíme hledat neotřelá řešení, jsme kreativní, řešíme komplexní interdisciplinární problémy a rychle si podmaňujeme nové technologie.

Čemu se u nás budeš věnovat:

Zlepšování funkčnosti a spolehlivosti zdravotnických přístrojů v oblasti kardiologie, fyzioterapie nebo estetické medicíny. Pomáhat s registrací zdravotnických přístrojů pro zahraniční trhy. Přenášení nových požadavků zákazníků do praxe - od návrhu řešení až po zavedení do výroby. Pokud budeš šikovný/á, rádi Tě podpoříme v růstu na pozici R&D projektového manažera.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máš: Dokončené VŠ vzdělání v technickém oboru (Biomedicínské inženýrství, Elektrotechnické vzdělání, Biomechanika aj.). Aktivní znalost AJ. Technické myšlení. Spolupráci s dalšími kolegy na vylepšování našich produktů.

Výhodou bude: Základní znalost elektrotechnických obvodů nebo měření NEBO Základní znalost mechanické konstrukce a technologie výroby mechanických komponent NEBO Základní znalost programování v C++ nebo dalších programovacích jazycích. Základní znalost zdravotnických norem.

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout: Být u zrodu nových technologií pro medicínu. Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space). Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí. Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů. Flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass. Systém zaměstnaneckých benefitů. Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu. Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

Leona Lacová

Zobrazit detail této firmy