Stáž na jaderné elektrárně

Lokalita

Dukovany, Temelín

Typ nabídky

stáž

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 11 dní

Obory
fyzika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

ČEZ

Popis pozice

Skvělá stáž pro studenty technických vysokých škol se zájmem především o jadernou energetiku. Dva týdny strávené s partou studentů v Temelíně nebo Dukovanech. Odborné přednášky zaměstnanců i externistů, exkurze v areálu elektrárny a prohlídky jednotlivých zařízení. Příležitost pro 30–40 studentů na každé lokalitě, možnost získat stipendium a rozjet u ČEZ svou kariéru.

Požadavky

Dokončené studium 2. - 4. ročníku VŠ v příbuných oborech a zaslání přihlášky.

Další informace

Požadované vzdělání

Bc