Pro Bono Consulting

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika Jiné matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Accenture

Popis pozice

Accenture ProBono je letní studentský program nabízený firmou Accenture, který si v duchu latinské fráze „pro bono publico“ klade za cíl poskytovat bezplatné profesionální poradenské služby neziskovým organizacím působícím v České republice. Program nabízí příležitost studentům vysokých škol, aby si pod dohledem konzultantů z Accenture zažili práci konzultantů a dozvěděli se co to znamená dotáhnout skutečný projekt až do úspěšného konce.

Tento rok budeš pracovat na projektech pro NGO Lékaři bez hranic, Junior Achievement Czech Republic nebo BONA o.p.s.

Je to příležitost pro všechny univerzitní studenty, kteří se chtějí naučit něco nového, vyzkoušet si práci v oblasti consultingu a většinu léta 2021 budou pobývat v Praze. Po čas programu budeš pod dohledem konzultantů z Accenture úzce spolupracovat s vedením neziskových organizací. Naučíš se tak řadu nových dovedností, a zároveň uděláš dobrou věc nejen pro sebe, ale i pro druhé.

Požadavky

Do Accenture ProBono Consulting se můžeš přihlásit zasláním svého CV a krátkého motivačního dopisu (max. 200 slov, obojí česky nebo anglicky) na téma „Můj největší mimoškolní úspěch“. To vše nám zašli se svou registrací do 30. května 2021.

Další informace

Co získáš díky programu?

  • Reálnou zkušenost z práce pro mezinárodní společnost do svého CV.
  • Možnost si zlepšit soft skills a dozvědět se o jednotlivých fázích projektu od našich seniorních konzultantů a manažerů.
  • Networking příležitost s ostatními studenty a s profesionály z Management a Technology consultingu.
  • Dobrý pocit, že se podílíš na prospěšné věci.
  • Možnost poprat se s výzvou, zlepšit si sebevědomí a vyzkoušet si práci na profesionální úrovni.
  • Poznat firemní kulturu Accenture a možnosti které nabízí.
  • Absolvuješ řadu specializovaných školení organizovaných Accenture.

Projekty začínají v půlce června seminářem od Accenture, kde se seznámíš s členy týmu ProBono a s ostatními studenty. Následně se sestaví týmy o 3-4 studentech a představí se projekty, které jsme pro tento rok vybrali. Proběhne kick-off s klienty, kde si společně s týmem určíš cíle a formu spolupráce. Práce na projektu bude provázena pravidelnými školeními a workshopy, kde seniorní manažeři nebo odborníci v oboru ti pomohou s organizací práce a s projekty. Projekty vybíráme tak, aby jejich délka nepřesáhla 3 měsíce, takže v půlce září by měla být práce hotová a výstupy předány neziskovkám. Na základě tvé práce ti poskytneme feedback a společně oslavíme zakončení programu.

Požadované vzdělání

Bez specifikace

Adresa

V Parku 2316/12
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy