Junior Data Engineer

Lokalita

Praha, Brno

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 11 dní

Obory
informatika Jiné matematika
Zaměstnavatel

DataSentics

video placeholder

Popis pozice

DataSentics je největší čistě machine learning studio v Česku a možná i ve střední Evropě. V Praze a Brně je nás už více jak 100 a najdeš mezi námi zkušené matematiky, dataře, vývojáře a architekty, kteří staví machine learning řešení pro větší firmy, ale i startupy.

U nás se setkáš s projekty jako:

• predikce nejlepšího místa k otevření hospody

• měření kvality piva z obrazu

• predikce důchodů několik let dopředu

• detekce podvodů v žádostech o pojištění

• rozpoznávání zboží v regálech hypermarketů pomocí state-of-the-art computer vision

• předpověď, kdy hráče přestane bavit hra

• doporučovací systém pro objednávání jídla

a spoustu dalších projektů...

Mezi našimi klienty jsou například Plzeňský Prazdroj, MALL.cz, IKEA, Nestlé, Manchester City, Geewa a další.

Koho hledáme?

Do našeho týmu hledáme talentovaného IT nebo technicky založeného juniora, který se nebojí Pythonu a rád by si zkusil práci s velkými daty a machine learning.

Kdo jsi ty?

• Zajímají tě nejnovější technologie kolem dat, BI a analytiky

• máš zkušenost s programovacím jazykem (ideálně Python)

• láká tě práce v týmu inspirativních lidí s různým backgroundem, od kterých je co se učit

• chceš prostor pro hledání a zkoušení nových věcí

  • zajímají tě oblasti:

    o API a web aplikace

    o Cloudové platformy – používáme hlavně MS Azure

    o Big Data technologie (Hadoop, NoSQL, Spark, apod.)

    o Datová kvalita, čištění, mastering, DWH a reporting, datové modelování

    o Vizualizace dat (Tableau, Qlik, PowerBI)

Tým, projekty, technologie

• projektové týmy mají většinou 2 - 5 lidí (analytici, engineeři, data-scientisti, manager)

• většinu času pracujeme remote nebo z našich kanceláří v Praze na metru Muzeum

• pracujeme jak na dlouhodobých stabilních projektech, tak na kratších "pilotech"

• pracujeme s SQLkem, Pythonem, Pandasem, Jupyterem, PowerBI, Tableau, PySparkem, Databricks,...

• Pro lepší představu se podívej na náš blog.

Co se líbí juniorům, kteří se k nám už přidali? • necháme tě věci ozkoušet a spoustu naučíme

• neformální prostředí s kamarádskou atmosférou

• inspirativní kolektiv, ve kterém si předáváme zkušenosti

• různorodé projekty, které mají reálný a uchopitelný dopad

• uplatnění teorie v praxi

Pokud jsme tě zaujali a máš zájem o spolupráci, tak není nic jednoduššího, než se nám ozvat a dozvědět se víc.

Budeme se těšit!

Adresa

Washingtonova 1599/17
Praha 1 - Nové Město
0

Zobrazit detail této firmy