stážista pro projekt odpovědného leadershipu

Lokalita

vzdáleně a Praha 5

Typ nabídky

stáž

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 12 dní

Obory
Jiné

Popis pozice

Hledáme stážistu do našeho Happy týmu :)

Toužíš být u příprav zajímavých projektů, jako je např. první Akademie odpovědného leadershipu v ČR? Chceš spolu s námi měnit mindset lidí udržitelným směrem? Baví tě prozkoumávat a hledat nové možnosti? Jsi akční, umíš pracovat samostatně a zároveň být součástí týmové práce? Zajímáš se o udržitelnost a odpovědnost? Máš chuť pomáhat mladým lidem najít vhodnou stáž ve vysněném oboru? Pak jsi tu správně. Hledáme zkrátka někoho, koho baví rozmanitá práce.

Náplní stáže bude především:

práce na rešerších v oblasti potenciálních klientů, sběr informací, kontaktů, mapování společností, které již cirkulární ekonomiku zavedly nebo by se touto cestou chtěly vydat, práce na prvním programu Odpovědného leadershipu v ČR, mapping potenciální spolupráce s českými i mezinárodními univerzitami, pomoc při spolupráci s portálem xflow.cz, příprava workshopů, jak ve firmách budovat stážistickou kulturu,

Požadavky

Co požadujeme:

studenta vysoké nebo vyšší odborné školy 4. – 5. ročníku / případně absolventa, zájem o odpovědný a udržitelný způsob života, o cirkulární ekonomiku, komunikační dovednosti v psané i mluvené formě, smysl pro detail, angličtina se ti bude hodit ;), někoho, kdo hledá, dokud nenajde.

Další informace

Co ti můžeme slíbit:

budeš spolupracovat na projektech s přesahem, zdarma získáš trénink/školení od špičkových trenérů se zkušenostmi z ČR i zahraničí budeš mít možnost zúčastnit se meetingů (či on-line meetingů) s klienty a časem je i vést, rozšíříš si znalosti v oblasti "měkké části" cirkulární ekonomiky, udržitelnosti a odpovědnosti na konci stáže Ti nabídneme pomoc s nasměrováním dalších kroků ve Tvé kariéře, zmapujeme Tvé silné stránky a Tvou osobnost (tedy pokud budeš mít zájem ;) v případě, že tě stáž bude bavit, budeš úspěšný/á a budeš chtít, může se časem naše spolupráce změnit v placenou praxi, částečný či plný úvazek ;) jsme Happy tým, takže můžeš očekávat fajn atmosféru malé firmy, většinou práce z domova, po domluvě možnost občasné práce z kanceláře, časově flexibilní, ideálně 16hod/týden vždy na konci měsíce rekapitulace a hodnotný feedback místo výkonu stáže - Praha, ale lze pracovat ve většině případů i na dálku.

Začátek stáže – červen 2021 (ideálně na 6 měsíců a více).

Adresa

Kodymova 2536/14
Praha 5
0

Kontakt

zbynek@happy-tc.com

Zobrazit detail této firmy