Specialista/-ka pro rizikové modely - junior (RISK)

Lokalita

Radlická

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 33 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

ČSOB

video placeholder

Popis pozice

Transakční tým modelování v čele s Václavem Peckou, hledá podporu a čerstvou krev k sobě na oddělení.

Hledáte využití pro svoje Analytické vzdělání a dovednosti? Zajímáte se o svět úvěrů a rádi se učíte novým věcem? Chcete se stát více dostat pod pokličku modelování?

Pokud bylo řečeno třikrát ANO, tak se neváhejte přihlásit!

Co bude Vaše práce:

  • příprava, zpracování a analýza dat z úvěrového procesu ČSOB a jejích dceřiných společností,
  • vývoj a revize rizikových modelů (PD, LGD, EAD, aplikačních a behaviorálních modelů) a modelů očekávaných úvěrových ztrát (IFRS 9) pro všechny segmenty klientů
  • participace na implementace modelů do úvěrového procesu

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání matematického (pravděpodobnost, statistika, ekonometrie) nebo ekonomického směru s prokazatelnými znalostmi statistiky (vhodné i pro absolventy vysokých škol)
  • Teoretická znalost kvantitativních metod (praktická zkušenost je vítána)
  • Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem

Specifické požadavky

  • základní znalost databázových softwaru MS SQL, nebo ekvivalentního SW
  • základní znalost statistického softwaru (SPSS nebo R, nebo SAS) je vítána
  • zkušenosti z oblasti modelování rizikových parametrů jsou vítány (nejsou podmínkou)
  • týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi
  • kreativní myšlení, ochota učit se nové věci

Další informace

Benefity

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Perspektivní práci v kolektivu mladých lidí
  • Práce na zajímavých projektech v oblastí řízení úvěrových rizik
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Silné zázemí renomované společnosti
  • Balík zaměstnaneckých výhod

V případě zájmu se obraťte na Jakuba Seinera (jseiner@csob.cz)

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
0

Kontakt

jseiner@csob.cz

Zobrazit detail této firmy