Trainee - Tvorba produktů denního bankovnictví

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 33 dní

Obory
informatika
video placeholder

Popis pozice

Máte chuť:

  • být součástí týmu, který tvoří produkty denního bankovnictví, primárně tedy běžný účet a aktivaci klientů do mobilního George
  • mít na starost oblast dětí a studentů, podíváš se na naše produkty z pohledu atraktivity, brandu, parametrů, ale taky finančního hlediska
  • podílet se na designu produktů, naučit se udělat výzkum se skutečnými lidmi, design sprint jako dělají v Google, pak si zvalidujeme naše závěry a podíváme se společně na business case. Nakonec vás naučíme mluvit s ajťáky a dotáhneme vše až ke klientovi, kde teprve začíná sranda.
  • pracovat s největším klientským portfoliem, které na trhu existuje

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

  • znáte slovíčka jako profitabilita, life-cycle, life-time value, online onboarding, miluješ digitální design, umíte se inspirovat u služeb jako je Netflix, Rohlík či Revolut
  • studujete poslední ročník nebo jste čerstvý absolvent vysoké školy - magisterského programu (maximálně rok po ukončení)
  • jste people friendly, rád se s bavíte s lidmi a dokážete se na věci podívat jejich pohledem
  • máte hlavu plnou nápadů, fandíte hravosti, otevřenosti a digi technologiím
  • jste samostatný, nepotřebujete vodit za ručičku, vytrvalý a při sebevětším problému se jen tak nevzdáte
  • zbozňujete nekomfort situací, kdy zprvu nevíte, protože jen tak rozvíjíte sebe i produkt
  • umíte hledat souvislosti i na místech, kde nejsou patrné

Další informace

U nás získáte:

  • hned na začátku svůj vlastní projekt, ve kterém se budete moci plně realizovat. A co to bude? AKVIZICE A RETENCE DĚTSKÝCH A STUDENTSKÝCH ÚČTŮ.
  • skvělý tým, kde již 2 ex-trainees fungují naplno, takže o support se nemusíte bát. Poznáte skvělou partu lidí, která nezkazí žádnou srandu a vždycky pomůže.
  • samo, že dostanete notebook a mobil, plus navíc vám přibalíme nadstandardní korporátní benefity, co třeba 37 dní dovolené a 5 sicků
  • možnost ještě si pořádně užít léto a od září se naplno vrhnout do práce
  • skvělou příležitost za rok poznat Spořku v její nové éře a vše si vyzkoušet, a když se vám u nás zalíbí, třeba se domluvíme na spolupráci na ∞
  • šanci rozvinout svůj potenciál pomocí kreativních workshopů a koučinku
  • partu dalších Trainees - parťáků, se kterými nuda nebude

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Adresa

Olbrachtova 1929/62
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy