Trainee - Produkťák v tribu Pojištění

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 33 dní

Obory
Jiné matematika
video placeholder

Popis pozice

Máte chuť:

  • být součástí jednoho z nejúspěšnějších týmu v bance, který má na starost celé pojištění a asistenční služby v bance
  • podívat se pod pokličku tvorby pojistných produktů v jedné z největších pojišťoven v ČR
  • naučit se spoustu nových věcí napříč různými obory (CX, Data, IT Development, product development..)
  • pomáhat pomocí zdokonalování našich produktů klientům řešit jejich problémy a tím jim i měnit život
  • pořádně makat a úspěchy jít patřičně oslavit
  • být součástí naší “rodiny” plné mladých, hravých, extrémně inteligentních a trochu praštěných lidí

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste studentem posledního ročníku magisterského nebo inženýrského studia nebo čerstvý absolvent vysoké školy (maximálně rok po ukončení) ideálně v oboru, který souvisí s pojišťovnictvím a bankovnictvím
  • jste people-friendly, rád se s bavíte s lidmi a dokážete se na věci podívat jejich pohledem
  • máte hlavu plnou nápadů, fandíte hravosti, otevřenosti a digi technologiím
  • jste samostatný, nepotřebujete vodit za ručičku, vytrvalý a při sebevětším problému se jen tak nevzdáte
  • umíte hledat souvislosti i na místech, kde nejsou patrné
  • jste schopný prezentovat svoje nápady týmu i zbytku banky

Další informace

U nás získáte:

  • praktickou zkušenost s vývojem aplikací v agilním prostředí
  • velký bacground skillů, které se ve vaší kariéře budou 100% hodit - data driven decision making, tvorba krátkodobé i dlouhodobé strategie produktů a jednotlivých obchodních kanálů, marketing, CX, UX, komunikační dovednosti...
  • možnost ještě si pořádně užít léto a od září se naplno vrhnout do práce
  • skvělou příležitost za rok poznat banku a vše si vyzkoušet, a když se vám u nás zalíbí, třeba se domluvíme na další spolupráci
  • šanci rozvinout svůj potenciál pomocí kreativních workshopů
  • partu dalších Trainees - parťáků, se kterými nuda nebude
  • kromě fajnové mzdy i balík dalších benefitů

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Adresa

Olbrachtova 1929/62
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy