Trainee - Web Content Ninja

Lokalita

jiný

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 33 dní

Obory
informatika
video placeholder

Popis pozice

Máte chuť:

  • spoluvytvářet internetové stránky největší české banky s návštěvností přes 1 milion uživatelů měsíčně
  • stát se parťákem pro vývojáře, specialisty na webový obsah i data
  • zjišťovat, jak naše weby uživatelé používají, a hledat způsoby, jak jim jejich cestu za informacemi nebo produkty usnadňovat
  • nastavovat nové standardy toho, jak by měl on-line bankovní svět vypadat a fungovat

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste studentem posledního ročníku magisterského nebo inženýrského studia nebo čerstvý absolvent vysoké školy (maximálně rok po ukončení)
  • máte představu o tom, jak se weby tvoří, a ideálně jste už nějaký ve Wordpressu, na Wixu nebo jinde naklikal/a
  • znáte základy HTML a CSS, a třeba je i umíte používat
  • jste pintlich na gramatiku a dokážete odhadnout, jestli je text smysluplný nebo jen blábol
  • nebojíte se zeptat, když si s něčím nevíte rady, a umíte pracovat samostatně
  • dokážete zachovat chladnou hlavu, pokud se objeví problémy

Další informace

U nás získáte:

  • zkušenosti s koordinací menších i větších webových projektů, doslova od A do Z
  • příležitost zapojit se do celého procesu tvorby webů od prvních vizí až po stisknutí na tlačítko “Publikovat”
  • přístup k on-line datům, které jinde na trhu nenajdeš, a možnost s nimi pracovat
  • možnost ještě si pořádně užít léto a od září se naplno vrhnout do práce
  • skvělou příležitost za rok poznat banku a vše si vyzkoušet, a když se vám u nás zalíbí, třeba se domluvíme na další spolupráci
  • šanci rozvinout svůj potenciál pomocí kreativních workshopů
  • partu dalších Trainees - parťáků, se kterými nuda nebude

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Adresa

Olbrachtova 1929/62
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy