Trainee - Tester umělé inteligence

Lokalita

jiný

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 33 dní

Obory
informatika
video placeholder

Popis pozice

Máte chuť:

  • podílet se na automatizaci testování, ověřování připravenosti před spuštěním do provozu a pomáhat nám zdokonalovat naše produkty
  • aktivně spolupracovat s ostatními a stejně jako všichni členové týmu mít plnou zodpovědnost za dosažení týmových cílů
  • vylepšovat zákaznický pohled svými nápady, vcítit se do role klientů a hledat nová řešení pro dosažení maximální spokojenosti bankovních produktů

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte alespoň základní zkušenosti s vývojem a testováním SW. (Výhodou jsou základy SQL, JS a REST API) Mezi vaše přednosti patří komunikace, analytické myšlení a důraz na detail.
  • hledáte práci v týmu a další rozvoj ať už v oblasti testování či vývoje SW. Pokud ano, hledáme právě vás :)
  • jste studentem posledního ročníku magisterského nebo inženýrského studia nebo čerstvý absolvent vysoké školy (maximálně rok po ukončení)
  • jste people-friendly, rád/a se s bavíte s lidmi a dokážete se na věci podívat jejich pohledem
  • máte hlavu plnou nápadů, fandíte hravosti, otevřenosti a digi technologiím
  • jste samostatný, nepotřebujete vodit za ručičku, vytrvalý a při sebevětším problému se jen tak nevzdáte
  • umíte hledat souvislosti i na místech, kde nejsou patrné

Další informace

U nás získáte:

  • kompletní informace o našem produktu, našich nástrojích, tvorbě virtuálních asistentů a celkový přehled o vývoji softwaru od počáteční analýzy, přes vývoj, testování, až po samotné spuštění nového softwaru na produkci.
  • možnost ještě si pořádně užít léto a od září se naplno vrhnout do práce
  • skvělou příležitost za rok poznat banku a vše si vyzkoušet, a když se vám u nás zalíbí, třeba se domluvíme na další spolupráci
  • šanci rozvinout svůj potenciál pomocí kreativních workshopů
  • partu dalších Trainees - parťáků, se kterými nuda nebude
  • kromě fajnové mzdy i balík dalších benefitů

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Adresa

Olbrachtova 1929/62
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy