Trainee-Svět direct marketingu a zlepšování vztahů s klienty

Lokalita

jiný

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 33 dní

Obory
Jiné
video placeholder

Popis pozice

Máte chuť:

  • pracovat na zlepšení uživatelské zkušenosti v oblasti direct marketingu
  • testovat své nápady a prototypy s klienty a ověřovat je klientskými výzkumy
  • pracovat s klientskými daty, naučit se je interpretovat a vyhodnocovat
  • spolupracovat na doplňování klientského profilu sloužícího marketingovým účelům
  • naučit se s nástroji pro přímý a digitální marketing
  • dostat se k projektům, které hýbou bankou

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste studentem posledního ročníku magisterského (inženýrského) studia nebo čerstvý absolvent vysoké školy (maximálně rok po ukončení)
  • jste people friendly, rád se bavíte s lidmi a dokážete se na věci podívat jejich pohledem
  • jste hlava plná nápadů, fandíte hravosti, otevřenosti a digi technologiím
  • jste samostatný, nebojíte se říct svůj názor a přijmout názor někoho jiného, nepotřebujete vodit za ručičku, vytrvalý a při sebevětším problému se jen tak nevzdáte
  • umíte hledat souvislosti i na místech, kde nejsou patrné
  • dokážete občas strpět rutinní záležitosti

Další informace

U nás získáte:

  • možnost ještě si pořádně užít léto a od září se naplno vrhnout do práce
  • skvělou příležitost za rok poznat banku a vše si vyzkoušet, a když se vám u nás zalíbí, třeba se domluvíme na spolupráci na ∞
  • šanci rozvinout svůj potenciál pomocí kreativních workshopů a koučinku
  • partu dalších Trainees - parťáků, se kterými se nuda nebude
  • kromě mzdy i balík dalších benefitů

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Adresa

Olbrachtova 1929/62
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy