MATEMATIK + INFORMATIK + EKONOM = AKTUÁR

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 94 dní

Obory
informatika matematika učitelství
video placeholder

Popis pozice

  • Váháte, jestli jste spíš matematik, informatik, nebo analyticky založený ekonom?
  • U nás v týmu Pojistné matematiky můžete všechny tyto obory propojit!
  • Pokud se profesně hledáte, možná stojíte právě na začátku své aktuárské kariéry.
  • A jestli už máte s pojistnou matematikou zkušenosti, dáme vám prostor se realizovat.

Požadavky

  • Hodí se matematické modelování, statistika, programování (VBA, SQL, R, Matlab), účetnictví.
  • Nejdůležitější jsou ale analytické schopnosti, bystrý úsudek a touha najít „jehlu v kupce sena“.
  • Výpočty provádíme ve specializovaných programech jako například ResQ a Igloo. Pro analýzu výsledků si vystačíme s Excelem.
  • Nešetřili jsme na programovém vybavení pro vykazování podle IFRS17, takže se můžete těšit na exkluzivní nástroje vytvořené Skupinou Generali, popřípadě se i podílet na jejich vývoji.
  • Pořád se snažíme zjednodušovat a automatizovat procesy, které ke svojí práci potřebujeme.
  • Naše komentáře k analýzám i metodiky, které používáme pro výpočty, jsou v angličtině. Jsme v častém kontaktu s kolegy z dalších zemí v rámci skupiny Generali.

Nástupní plat

podle zkušeností

Další informace

CO SE NÁM NA NAŠÍ PRÁCI LÍBÍ?

  • Jako jednička na trhu přímo ovlivňujeme dění v pojišťovnictví. Sledujeme trh a udáváme trendy.
  • Stojíme při vzniku nových produktů a dáváme podklady pro strategická rozhodnutí společnosti i celé skupiny Generali.
  • Nespoléháme na data dodaná zvenčí. Sami dokážeme získat nezkreslené údaje pro vysvětlení toho, co se děje v ekonomice, jaký bude další vývoj a dopad na klienta i skupinu Generali.
  • Máme přehled o dění v ČR, resp. v celém regionu střední a východní Evropy. Umíme poskytnout odborný náhled na dosavadní vývoj a odhadnout další dění. Hledáme souvislosti a vysvětlení pro odchylky od očekávaných trendů.
  • Jsme pohodový a nekonfliktní tým. Máme hodného šéfa
  • Rádi degustujeme, cestujeme a hrajeme deskovky, společně i každý zvlášť. I když poslední dobou si o tom spíš jen vyprávíme na online schůzkách :)

JAK JE O NÁS POSTARÁNO?

  • Zaměstnavatel nám dává stále větší volnost v rozhodování, kdy a kde svoji práci uděláme. Hlavní je, že bude včas a správně hotová. Samozřejmě, zdraví lidí je na prvním místě.
  • Cítíme jistotu a stabilní zázemí velké a silné pojišťovny s tradicí.
  • Benefity jako 5 sick days, 12000Kč ročně v Cafeterii, slevy na pojištění nebo příspěvky na penzijko jsou fajn.

ZAUJALI JSME VÁS?

  • Chcete se stát naším kolegou či kolegyní? Napište nám a přiložte svůj životopis.
  • Zajímá vás víc? Ozvěte se.
  • Těšíme se na (online) setkání

Adresa

Na Pankráci 123
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy