IS/IT SPECIALIST

Lokalita

Sazečská 247, 108 00 Strašnice

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 33 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Valeo

video placeholder

Popis pozice

CO VÁS ČEKÁ?

  • Dohled nad řešením provozních incidentů (incident management)
  • Monitoring nad lokální infrastrukturou
  • Plánování a realizace rozvoje lokální IT infrastruktury
  • Spolupráce na R&D projektech v oblastech IS/IT
  • Spolupráce na vytváření IS/IT procesů a dokumentace

Požadavky

A TEĎ NĚCO O VÁS

  • SŠ technického zaměření, ideálně IT
  • Základní znalost IT sítí
  • Logické myšlení
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • Řidičský průkaz

Další informace

MY NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova dle pozice, firemní jídelna, stravenky a flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy, dobrou dostupnost veřejnou dopravou, parking pro zaměstnance, fitness a venkovní hřiště, náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování dle lokality nad 20km, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po roce u nás, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč

Adresa

Kuštova 2596/II
Rakovník
0

Zobrazit detail této firmy