Fyzik - vývojář

Preferred location

Turnov

Type of vacancy

Full-time job

Valid till

FINISHED

Field of interest
Physics
video placeholder

Job Description

Náplň práce:

  • vývoj a testování optických aplikací v oblasti světelných zdrojů
  • komunikace s vývojovými pracovníky na straně zákazníků
  • práce se dedikovanými SW ANSYS a SW ZEMAX
  • testování a zavádění nových výrobků/komponent
  • spolupráce na přípravě nových výrobních technologiích v souvislosti s vyvinutými typy produktů
  • tvorba technické dokumentace ve spolupráci s konstrukcí
  • odpovědnost za proveditelnost výroby

Requirements

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ideálně v oboru fyziky pevných látek, optiky, optoelektroniky, fyzikální elektroniky, materiálového inženýrství či v příbuzných oborech
  • znalost AJ,
  • pečlivost, vytrvalost, samostatnost

More information

Nabízíme:

  • zázemí české firmy
  • práci na špičkových zařízeních a ve zkušeném týmu
  • kompetitivní ocenění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • životní pojištění

Address

Na Lukách 2283
Turnov
51101

Contact

481 319 597

Show Company Details

Like Tweet Share
Offer uploaded 11. 05. 2022, valid until 30. 09. 2022

Get a practical guide free of charge

Similar offers in science field

CRYTUR spol.s.r.o.

Stáže v optoelektronice pro fyziky, chemiky a inženýry

Turnov

Platnost do not specified

Fyzik/Fyzička - optik

Turnov

R&D inženýr/ka, fyzik/čka

Turnov

R&D inženýr/ka, fyzik/čka – vývojový pracovník

Turnov

Turnov

Get in touch and ask us a question

By clicking "Submit", I give consent to the processing of my personal data by Medicomp s.r.o. in line with the EU Regulation on the protection of personal data.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist