Fyzik - Crytur, spol. s r.o., Turnov

Lokalita

Turnov

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Dynamická, exportně zaměřená společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, scintilátory, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) s velkým rozsahem vlastního vývoje v současné době obsazuje několik pozic: Fyzik Možné obory: 1) Detekční jednotky pro elektronovou mikroskopii 2) Fyzikální vlastnosti monokrystalů 3) Metody detekce pomocí ionizujícího záření 4) Optoelektronika 5) Technický marketing

Požadavky

  • VŠ nebo Ph.D. vzdělání odpovídajícího zaměření
  • analytický typ schopný generovat nové nápady
  • vlastní iniciativa
  • schopnost pracovat s lidmi a vést je
  • vnitřní drive a snaha po dalším růstu
  • odborné znalosti
  • AJ

Další informace

  • kompetitivní ocenění
    1. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění a další výhody

Požadované vzdělání

Mgr

Adresa

Kontakt

+420 481 319 511

Zobrazit detail této firmy

Like Tweet Share
Nabídka vložena 01. 01. 2019 a vyprší