Špičkový analogový elektronik

Lokalita

Turnov

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika Jiné technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

CRYTUR spol.s.r.o.

video placeholder

Popis pozice

CRYTUR je světový leader v dodávkách detekčních jednotek pro elektronovou mikroskopii. Naše detektory jsou součástí mikroskopů všech světových výrobců. Pro elektronové mikroskopy používané při výrobě mikročipů je zásadní rychlost. Mikroskop musí být schopen překontrolovat 12 palců veliký křemíkový disk s 3D-strukturovanou nanometrovou architekturou čipů v reálném čase. Od toho se odvíjí ultimativní design vyčítací elektroniky pracující v ultravysokém vakuu, v elektrickém poli o potenciálu až 45 kV a s velmi nízkým šumem při frekvencích v GHz.

CRYTUR připravuje výrobu těchto detektorů v horizontu do dvou let. Pro tyto účely hledáme zkušeného analogového elektronika, který v úzké spolupráci se zahraničním zákazníkem zavede ve firmě výrobu elektroniky pro uvedené detektory. Cílem je vybudovat dodavatelský řetězec pro elektroniku v České republice, a realizovat montáže a testování detektorů s elektronikou ve firmě. Součástí bude blízká spolupráce na vývoji se zákazníkem a navrhování vlastních řešení, včetně testovacích zařízení detektorů s výše uvedenými parametry.

Požadavky

  • VŠ libovolného směru, ale nezbytná výborná znalost analogové mikroelektroniky
  • angličtina na velmi dobré úrovni slovem i písmem – jednání se zahraničními zákazníky
  • pečlivost
  • vytrvalost
  • samostatnost

Další informace

Vysoce atraktivní zaměstnání v absolutní světové špičce Práce v motivovaném kolektivu v prostředí trvale rostoucí a prosperující společnosti Odpovídající platové ohodnocení 5 týdnů dovolené a další

Adresa

Na Lukách 2283
Turnov
51101

Zobrazit detail této firmy