Stážista/stážistka v SEO oddělení

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika Jiné
Zaměstnavatel

eVisions Advertising s.r.o.

Popis pozice

Co bude náplní tvé práce?

  • Projektová podpora marketingového týmu SEO
  • Tvorba rešerší
  • Marketingový výzkum, monitoring konkurence a trendů v online marketingu
  • Naučit se, co jsou klíčová slova a AKW
  • Objevit kouzlo světa zpětných odkazů
  • Příprava podkladů k reportingu
  • Náhled do podrobnější analýzy dat či webové analytiky
  • Výpomoc s administrativní činností
  • Komunikace s klienty

Co na oplátku nabízíme?

  • Šanci získat cenné praktické zkušenosti v oboru a rozvíjet své profesní dovednosti
  • 3 měsíční neplacená stáž v rozsahu 80 hodin měsíčně (dle dohody)
  • Možnost rozšíření spolupráce po ukončení stáže na dlouhodobou brigádu či HPP
  • Zajímavou, zábavnou a přesto významnou roli v dynamickém SEO týmu
  • Práci na skutečných projektech a kampaních
  • Podpora při přípravě na budoucí kariérní cestu v oboru optimalizace pro vyhledávače či webové analytiky
  • Příjemný tým mladých lidí a uvolněnou firemní kulturu
  • Bezplatný přístup k placeným vzdělávacím platformám**

Další agenturní výhody

  • ✨ Pružná pracovní doba**

Požadavky

  • Zájem o trendy v oblasti optimalizace webových stránek pro vyhledávače
  • Proaktivita a ochota učit se nové věci
  • Prezentační dovednosti
  • Dobrá znalost práce s PC
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Základní znalosti v oblastech SEO výhodou

Nástupní plat

Bezplatná

Požadované vzdělání

Bez specifikace