Internship na Tchai-wanu pro magistry a doktorandy

Lokalita

Tchai-wan

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika chemie informatika potravinářství technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

National Applied Research Labs, Tchai-wan

Popis pozice

Deseti až dvanáctitýdenní stáže jsou určeny pro zájemce z oborů:

  • geologie a životní prostředí
  • ICT
  • biomedicínské technologie
  • technologický transfer

V případě souhlasu obou stran může být stáž prodloužena o 4 týdny.

Výše stipendií: 6 500 NT$ na týden pro studenty magisterských progrmů 8 000 NT$ na týden pro PhD studenty (přičemž bude odečno 18 % částky na daň(

Cestovné a pojištění hradí zájemce sám.

Deadline přihlášek: 31. 8.2023

Více ke stážím ZDE.

Požadavky

Zájemce musí studovat v magisterském či doktroském programu, který se vztahuje k některé z následujících institucí:

  • National Laboratory Animal Center (NLAC)
  • National Center for Research on Earthquake Engineering(NCREE)
  • National Center for High-performance Computing (NCHC)
  • Taiwan Semiconductor Research Institute (TSRI)
  • Taiwan Instrument Research Institute (TIRI)
  • Science & Technology Policy Research and Information Center (STPI)
  • Taiwan Ocean Research Institute (TORI)

Pro stáž v NLAC musí mít zájemce kvalifikaci pro pokusy na zvířatech a zkušenosti s chirurgií středních a velkých zvířat. Pro stáž v TIRI musí mít zkušenosti v oblasti biomedicínské optoelektroniky, biochemie nebo molekulární biologie.

Nástupní plat

od 6 500 NTS na týden

Další informace

Informace k požadované dokumentaci najdete ZDE.

Požadované vzdělání

Bc