Physics for future - stáž pro postdoky

Lokalita

celá ČR

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika informatika Jiné matematika
Zaměstnavatel

2001

Popis pozice

Stážový program Physics 4 future 30 skvělým postdoktorandům a postdoktorandkám z celého světa sbírat po dva roky zkušenosti v R&D v Česku. Úspěšní žadatelé mají příležitost realizovat tzv. bottom-up, výzkumné projekty na Fyzíkálním ústavu AV ČR nebo na ELI Beamlines. Program zároveň poskytuje přístup k obsáhlé síti partnerů nabízející stáže a v rámci široké nabídky školení i kurzů umožňuje účastníkům rozvíjet jejich odborné znalosti, přenositelné dovednosti a soft skills.

Program je spolufinancovaný z MSCA COFUND a koordinovaný Fyzikální ústav Akademie věd ČR.

Další informace

Partnery programu je řada firem a organizací z ČR.

Požadované vzdělání

PhD

Adresa

Like Tweet Share
Nabídka vložena 12. 10. 2023 a vyprší 10. 11. 2023

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE