CERN - stáž pro techniky

Lokalita

Ženeva

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika Jiné matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

CERN

Popis pozice

Pokud chcete absolvovat praktickou výuku v oblastech souvisejících se strojním inženýrstvím, budete mít příležitost pracovat na špičkové technologické úrovni, přispívat a rozšiřovat své znalosti v nejrůznějších oborech, jako je například konstrukční mechanika a vývoj strojů, magnety, kapaliny nebo topné systémy, mechatronika, počítačem podporované navrhování nebo metrologie, zkuste stážovat v CERN. Máte už jen pár dní na přihlášku.

ODKAZ NA PROGRAM

Požadavky

  • Jste státním příslušníkem členského nebo přidruženého členského státu CERN.
  • V době příštího kola výběru studentů, které se uskuteční v únoru 2024, budete mít ukončeno alespoň 18 měsíců bakalářského nebo magisterského studia.
  • Během stáže zůstáváte zapsáni jako studenti denního studia.
  • Máte dobrou znalost angličtiny nebo francouzštiny.

Nástupní plat

3407 švýcarských franků měsíčně (bez daně).

Další informace

Smlouva o stáži bude na 4 až 12 měsíců. Další benefity

  • Příspěvek na cestovné.
  • V závislosti na vašich osobních poměrech příplatek, pokud jste ženatí a/nebo máte děti.
  • Pojištění v rámci komplexního systému zdravotního pojištění CERN (příspěvek bude automaticky odečten z vašeho příspěvku).
  • 2,5 dne placené dovolené měsíčně.

Požadované vzdělání

Bc