Stáže na Českých centrech v zahraničí a na ústředí Českých center

Lokalita

jiný

Typ nabídky

stáž

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 282 dní

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Česká centra nabízejí studentům vysokých škol odborné stáže jak v ústředí, tak v zahraničí. V ústředí Českých center v loňském roce vykonalo stáž 34 studentů, kteří získali přímou zkušenost s vývojem a řízením kulturních a vzdělávacích projektů a možnost ověřit si v praxi teoretické znalosti získané ve škole. V zahraničí Česká centra přijala na stáž více než 150 studentů, především vysokých škol a univerzit zapojených do Erasmus - pracovní stáže, který umožňuje získat stipendium, z něhož si studenti hradí náklady na pobyt a stravu.

Kdo? Stáže na ÚČC nebo na ČC v zahraničí se mohou zúčastnit posluchači českých nebo zahraničních vysokých škol, případně i individuální zájemci.

Jak? Stáže na ústředí ČC: Motivační dopis a životopis zasílejte e-mailem na adresu: staze@czechcentres.cz, kde Vám i rádi zodpovíme případné dotazy a domluvíme se na pohovoru.

Stáže na ČC v zahraničí: CV a motivační dopis zasílejte přímo na kontaktní adresu vybraného centra. Seznam ČC najdete ZDE

Podmínky? Nabídka je určena pro studenty vysokých škol i další dobrovolníky. Doba trvání stáže: 3 - 6 měsíců (dle dohody).

Přehled stáží: https://czechcentres.gov.cz/o-nas/kariera/nabidka-stazi/

Další informace

Adresa

Kontakt