NEURON & IOCB TECH INTERNSHIPS IN ISRAEL

Lokalita

jiný

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika Jiné matematika potravinářství technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

NF NEURON

Popis pozice

Nadační fond Neuron a Nadační fond IOCB Tech otevírají první ročník studentského stipendia Neuron & IOCB Tech Internships in Israel. Cílem programu je přenesení zahraničních poznatků do české vědy: vysokoškoláci budou v Izraeli pracovat na vlastním výzkumu a navíc poznají izraelský vědecký ekosystém se zaměřením na aplikovaný výzkum, komercializaci a transfer. Je otevřen studentům jakýchkoliv oborů díky kontaktům a vazbám správně nasměruje na nejlepší izraelské univerzity a jejich profesory. A tím jim zajistí, že z dvouměsíčního pobytu vytěží pro svojí práci maximum. Rozhodující pro výběr je možnost výsledky výzkumu zhodnotit v praxi - vytvořit ze znalostí společenské a ekonomické hodnoty, které přinášejí společnosti prospěch.

Vybráno bude 10 stipendistů a každý obdrží 60 000 Kč na pokrytí nákldů.

Stáž je možné uskutečnit mezi 1. květnem a 15. září 2023.

Přihlášení je možné do 15. března 2023.

PŘIHLÁŠKA

Harmonogram 2023

  • ledna - otevření přihlášek
  • března - uzavření přihlášek
  • polovina března - vyhodnocování přihlášek
  • března - vyhlášení nových stážistů
  • duben - podpis smlouvy, vyplacení grantu a přípravné školení
    1. května - 15. září - realizace stáží

Požadavky

Přihlášit se může fyzická osoba se státním občanstvím ČR nebo povolením k trvalému pobytu v ČR, která studuje jakýkoliv obor na české vysoké škole/univerzitě:

  • v posledním ročníku bakalářského studia s pokračováním na magisterské studium,
  • v magisterském studiu,
  • v prvním ročníku doktorandského studia.

Má státní občanství ČR nebo povolení k trvalému pobytu v ČR a studium na české vysoké škole od 3. ročníku bakalářského studia po 1. ročník doktorandského studia

K přihlášce je nutno doložit:

  • doporučující dopis garanta z české instituce,
  • pozitivní vyjádření izraelského školitele/vedoucího k přijetí na stáž v Izraeli (letter of intent),
  • motivační dopis,
  • životopis,
  • program stáže.

Další informace

Požadované vzdělání

Bc

Adresa

Like Tweet Share
Nabídka vložena 22. 01. 2023 a vyprší 15. 03. 2023

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE